KULLANIM ŞARTLARI

Kullanım Şartları

Bu site Noor Capital Market Menkul Değerler AŞ.'ye ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler tamamen ya da kısmen, Noor Capital Market Menkul Değerler AŞ.'nin izni olmadan kopyalanamaz ve/veya dağıtılamaz; bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. Telif hakları ve diğer mülkiyet duyuruları geçerli olmak kaydıyla, ancak kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için bu siteden bilgi kullanılabilir.

 

Burada yer alan veri, bilgi ve grafikler Noor Capital Market Menkul Değerler AŞ. güvenilirliğine inandığı kaynaklardan alınmış ve/veya üretilmiştir. Ancak bilgi, veri ve grafiklerin doğruluğu bağımsız olarak teyit edilmemiş olup Noor Capital Market Menkul Değerler AŞ. bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti vermemektedir. Burada yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlendirmelerin kullanımı sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve /veya dolaylı zararlardan Noor Capital Market Menkul Değerler AŞ.  sorumlu olmayacaktır. 
BİST (Borsa İstanbul) isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen İMKB'ye ait olup, tekrar yayımlanamaz.

VİOP (Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası) isim ve logosu VİOP adına tescilli olup, izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez ve/veya çoğaltılamaz. VİOP ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen VİOP'a ait olup, tekrar yayımlanamaz. Bu kapsamda, hiçbir açık veya örtülü lisans verilmemektedir. VİOP ismi ve logosu veya VİOP ismi altında açıklanan bilgiler kullanılarak oluşturulan uygulamalardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zarardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı VİOP sorumlu tutulamaz.