Ticari Elektronik İleti Bilgilendirme ve Onay Metni

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME VE ONAY METNİ

Sizi, 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında Noor Capital Market Menkul Değerler A.Ş. (NoorCM) ve kullanım hakkına sahip olduğu markaları tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, kampanya ve promosyonlardan haberdar edebilmek için izninizi rica ediyoruz.

İzin verdiğinizde; Noor Capital Market Menkul Değerler A.Ş.’nin, size aktivite ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde yetkili resmi kurumlara sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını, bu içeriğin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz üçüncü kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Ticari elektronik ileti izni vermeyi reddetme hakkınız bulunduğunu ve izin vermeniz durumunda da sonrasında, dilediğiniz zaman NoorCM iletişim materyalinde yer alan izin iptal seçeneklerini kullanarak izninizi iptal edebileceğinizi hatırlatırız.

Metni okuyup izin verdiğiniz takdirde ilgili kutucuğun onaylanması gerekmektedir. Aksi durumda ilgili form üzerinden bilgileriniz kayıt edilmeyecektir. Saygılarımızla,

 

NOOR CAPİTAL MARKET MENKUL DEĞERLER A.Ş