VADELİ İŞLEMLER

VADELİ İŞLEMLER (VİOP)

Vadeli (Türev) İşlemler, gerek değişken piyasa şartları gerek daha yüksek getiri/riskli ürünlerin ticaretinin yapıldığı piyasalar olması nedeniyle, bu konuda yetkin kurum ve profesyonellerle çalışmayı gerektirir.
 
Bir çok türev ürünün işlem gördüğü ulusal ve uluslararası piyasaların karmaşık bilgi akışı içerisinde; yatırımcının ihtiyaç ve hedeflerinin belirlenmesi, kendi risk profiline uygun ürün ve pazarlarda en iyi işlem koşullarında işlem yapması, yatırım yaptığı üründe risklerini anlık olarak takip etmesi ve özelleştirilmiş bilgi akışını alması yalnızca bu alanda uzmanlaşmış piyasa profesyonellerinin desteği ile mümkündür. NoorCM vadeli işlemlerde yatırım yapan tüm müşterilerine,

Yatırımcı risk profili analizi, detaylı risk bildirimi ve yatırım hedeflerinin belirlenmesi
Yatırımcının ihtiyaç ve risk profili doğrultusunda ürün/piyasa seçimi
Seçilen ürün/lerle ilgili en uygun işlem şartlarının ve ortamının sağlanması
Seçilen ürün/lere yönelik özelleştirilmiş piyasa takibi ve raporların sunulması
Sürekli risk analizi ve yatırım hedeflerinin takibi ve değerlendirilmesi

hizmetlerini standart olarak sunmayı taahhüt etmektedir. Bununla birlikte NoorCM uzmanları, her bir NoorCM müşterisinin yatırım ortamına katma değer verebileceği düşünülen yatırımcıya özel hizmetleri sürekli olarak müşterilerle karşılık görüş alışverişi ile araştırmakta ve sunmaktadır. NoorCM;  müşterileri ile uzun süreli iş birlikteliğinin sağlam yapıtaşları üzerinde kurulması ve bu yapının her bir müşteri için sürekli geliştirilmesi gerektiğine inanmaktadır.