NoorCM Foreks Trader

NoorCM Foreks İle Hemen İşlem Yapmaya Başla

NoorCM Foreks Trader

Foreks Trader, kullanıcılara mobil, web ve profesyonel masaüstü uygulamalarıyla gerçek zamanlı piyasa verileri, son dakika haberleri, raporlar, anketler, akıllı analiz araçları ve kapsamlı portföy yönetim modülleri sunarak güvenli ve kolay yatırım sunan bir platformdur.

Foreks Trader ile mekandan bağımsız olarak ister sadece veri takibi yapabilir isterseniz de NoorCM hesabınızla giriş yaparak tüm varlıklarınızı tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Foreks Trader, profesyonel uygulamalarıyla yatırımlarınızı tek bir kanaldan yönetmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip bir platformdur.

3 farklı ürüne sahip olan Foreks Trader, mobil uygulamasıyla finans dünyasına her yerden ve anında erişim sunar. Web ürünüyle portföyünüze istediğiniz tarayıcıdan anında ulaşma imkanı tanır. FXPlus ürünüyle ise uzman yatırımcılar için kapsamlı bir masaüstü uygulaması sunar.

NoorCM Forex

NoorCM Foreks Trader Platformu üstün yetenekleri ve pratik kullanımına ek olarak, yatırımcılar için geliştirdiği gelişmiş analiz araçları ve kapsamlı modül kütüphanesi hizmeti sunmaktadır.

NoorCM Foreks Trader işlem platformunun özellikleri,

• Kullanıcı dostu arayüz

• Gerçek zamanlı piyasa verileri ve güncel haberler

• Gelişmiş analiz araçları

• Finansal varlık alım satımı

• Hızlı emir iletme ve kolay portföy yönetimi

• Kapsamlı modül kütüphanesi

NoorCM Foreks Trader ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARINI KEŞFEDİN

Üstün teknik özellikleri ile dilediğiniz yatırım araçlarına Foreks Trader ile ulaşabilirsiniz.

Foreks Trader, IOS için 10.0 ve üzeri işletim versiyonu desteklemektedir. Ayrıca Windows için Phone 8 ve Store uygulamaları da mevcuttur.

NoorCM Foreks Trader Mobil Android OS uygulamasını indirebilir ve dünyanın her yerinde ve her zaman işlem yapabilirsiniz.
NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader
NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader NoorCM Foreks Trader